Ka meklēt tiešsaistes mācību kursus?

Tā kā ir pieejami tik daudzi tiešsaistes kursi, jums ir jāzina, uz ko vērst uzmanību. Lūk, pieci jautājumi, kas jums jāuzdod, kad meklējat kādu kursu.

Vai jums ir nepieciešams, lai tas būtu akreditēts/būt apliecinājumam par pabeigšanu?

Tas ir ļoti svarīgs faktors, izvēloties, vai mācīties maksas vai bezmaksas mācību kursā. Daži kursi, kas ir bezmaksas, ja vien jūs nevēlaties sertifikātu, ļauj jums atlikt šo lēmumu līdz beigām. Tomēr vairumā gadījumu jums būs jāpieņem lēmums jau iepriekš. Ja tas ir personības attīstības kurss, iespējams, jums nebūs nekas pretī, ja jums nebūs sertifikāta, bet karjeras vai akadēmiskās attīstības gadījumā var būt citādi.

Vai ir atsauksmes?

Ja jūs varat atrast atsauksmes, vai nu vietnē, sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai kur citur, tad pievērsiet lielu uzmanību! Pat pozitīvi recenzēti kursi var nebūt tas, kas jums nepieciešams. Aplūkojiet norādītos mācīšanas stilus un tēmas un pārbaudiet, vai tie atbilst tam, ko vēlaties. Jāapsver arī negatīvās atsauksmes. Ja tajos teikts, ka kursi tiek slikti pasniegti, iespējams, no tiem labāk izvairīties. Ja viņi saka, ka mācību materiāls ir pārāk grūts? Tad tas dod jums iespēju novērtēt, vai tas ir jums atbilstošs prasmju līmenis.

Kāds ir pabeigšanas rādītājs?

Reģistrāciju skaits ir viena no lietām, kas jāņem vērā, bet vēl svarīgāk ir tas, cik daudz cilvēku pabeidz kursu. Ja to pabeidz tikai 10 % cilvēku, iespējams, tas nav labi izstrādāts, tajā var trūkt kursu materiālu vai varbūt tas nav pareizi reklamēts. Centieties izvēlēties kursus, kuriem ir labs pabeigšanas rādītājs.

Ko jūs varat uzzināt par pasniedzēju?

Ielasiet potenciālos skolotājus Google un paskatieties, ko atradīsiet. Vai viņiem ir daudz akadēmisku citātu jomā, kurā viņi strādā? Tad viņi, iespējams, zina, par ko runā. Vai viņu bloga vienīgais rezultāts ir pilns ar pareizrakstības kļūdām? Tad jums, iespējams, vajadzētu izvairīties no tiem. Pārbaudiet arī viņu sociālos plašsaziņas līdzekļus, īpaši LinkedIn. Jūs būsiet pārsteigti, ko varat uzzināt par to, kā viņi varētu izturēties pret saviem studentiem.

Vai tam ir skaidra mācību programma, kas atbilst jūsu vajadzībām?

Visbeidzot, pārliecinieties, vai zināt, ko ietver kurss. Ir jābūt noteiktām tēmām ar aprakstiem par to, ko ietver nodarbības. Dažos mācību plānos būs iekļauti gaidāmie rezultāti, kas ir lieliski tehniskiem kursiem, piemēram, datorzinātnēs. Iespējams, labāk ir plānots tāds, kurā ir teikts “šīs nodarbības beigās jūs zināsiet, kā definēt mainīgos python valodā”, nekā tāds, kurā ir tikai teikts “mēs apgūsim python” vai “jūs apgūsiet jaunas prasmes”.

Populārs kurss mūsdienās kategorijas

  • Personīgās attīstības kursi
  • Cilvēkresursu kursi
  • Koučinga kursi
  • Sociālo mediju kursi
  • SEO kursi
  • Blogošanas kursi
  • Cilvēkresursu kursi
  • Sociālo mediju kursi
  • Digitālā mārketinga kursi