Personīgās attīstības jomas

Šeit ir 5 galvenās attīstības jomas.

Emocionālā attīstība

Attīstīt savu emociju spēku ir kaut kas tāds, ko vēl tikai retais ir apguvis. Tas nav tas dzīves aspekts, ko ir viegli attīstīt, jo emocijas dažkārt šķiet nekontrolējamas. Drosmes atrašana, lai neļautu emocijām kontrolēt jūs, ir nepārtraukts uzdevums, kas prasa laiku.

Mentālā attīstība

Šī attīstības joma apraksta jūsu spējas mācīties un noturēt vairāk informācijas palielināšanu. Vingrinot smadzenes dziļi, nevis virspusēji, pēc tam, savukārt, ļaujot tām laiku atpūsties, jūs palielināt savu garīgo spēku. Tāpat arī šīs jomas attīstīšana tikai veicinās jūsu attiecību, izglītības un karjeras uzplaukumu.

Sociālā attīstība

Ja jūs spējat efektīvi komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, jūs esat ceļā uz sociāliem panākumiem. Katram cilvēkam ir jomas šajā attīstības aspektā, kuras viņš neuzskata par izdevīgām, taču tā ir daļa no pieauguma. Runājiet ar cilvēkiem, ar kuriem parasti nerunātu, un izprotiet citu cilvēku saziņas modeļus, lai uzlabotu sevi šajā jomā. Jaunu valodu apguve un jaunu draugu dibināšana ir lieliski veidi, kā attīstīt sociālās un komunikācijas prasmes personīgā līmenī.

Fiziskā attīstība

Fiziskās veselības novērtējumā jūs varat saprast, pie kuriem jūsu fiziskās attīstības aspektiem būtu jāstrādā prioritārā kārtā. Ēdot veselīgu, sabalansētu uzturu un regulāri vingrojot, jūs esat labā ceļā uz šīs jomas apguvi. Tomēr ir arī citi aspekti, kas jāņem vērā, tie ietver regulāru ādas kopšanu, pietiekamu miega daudzumu un meditāciju. Īstenojot visus šos aspektus, var paplašināt savu fizisko attīstību.

Garīgā attīstība

Būt garīgam un būt reliģiozam ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas. Jūs varat būt gan viens, gan otrs, gan trešais. Šajā ziņā garīgums raksturo dziļākos sakarus, kas veidojas, attīstot šo jūsu dzīves aspektu. Savukārt jūs uzzināt vairāk ne tikai par sevi un apkārtējiem, bet arī gūstat dziļāku izpratni par mūsu pasauli un to, ko jūs patiešām vēlaties no dzīves. Šis aspekts palīdz vadīt citas jūsu dzīves jomas.